Menedżer projektów międzynarodowych praca w Cieszynie

Cieszyn
Ogłoszenie użytkownika
EUWT TRITIA
Ogłoszenia tego użytkownika
Wyświetleń: 470

Europejskie Ugrupowanie Współpracy Terytorialnej TRITIA z ograniczoną odpowiedzialnością poszukuje pracownika na stanowisko:
Menedżer projektów międzynarodowych

Miejsce pracy: Cieszyn
Planowane rozpoczęcie pracy: 1 stycznia 2018
Wymiar czasu pracy: 2/5 etatu (z możliwością zwiększenia)
Umowa o pracę lub umowa zlecenie

Oferujemy pracę w międzynarodowym zespole, możliwość rozwoju i zdobycia doświadczenia w zakresie realizacji projektów międzynarodowych, tłumaczeń
i organizacji spotkań i wydarzeń.

Zakres obowiązków
Poszukujemy osoby na stanowisko menedżera projektów europejskich w biurze EUWT TRITIA w Cieszynie. Do obowiązków menadżera będzie należało:

- koordynacja projektów współfinansowanych z funduszy europejskich,
- nadzór nad bieżącym prowadzeniem biura projektów zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa oraz wytycznymi programów projektowych,
- obsługa klientów, prowadzenie spraw administracyjnych, prowadzenie dokumentacji, baz danych, przygotowywanie umów cywilno-prawnych, sporządzanie harmonogramu realizacji wydatków, sporządzanie harmonogramu realizacji projektów,
- udział i organizacja spotkań i wydarzeń międzynarodowych,
- obsługa strony internetowej i mediów społecznościowych.

Wymagania:
- wykształcenie wyższe,
- preferowane kierunki i zainteresowania związane z naukami politycznymi, stosunkami międzynarodowymi, prawem, ekonomią, rozwojem regionalnym, administracją publiczną, polsko-czesko-słowackimi procesami transgranicznymi,
- doświadczenie w koordynacji projektów europejskich,
- język angielski w stopniu bardzo dobrym w mowie i w piśmie,
- język czeski i/lub słowacki w stopniu bardzo dobrym w mowie i piśmie,
- umiejętności obsługi komputera (MS Office),
- wysoko rozwinięte umiejętności interpersonalne,
- samodzielność i dobra organizacja pracy.

Potencjalnych kandydatów prosimy o przesłanie CV i listu motywacyjnego do dnia: 30.11.2017 na adres e-mail: apalka.tritia@gmail.com, pocztą lub osobiście na adres:

Europejskie Ugrupowanie Współpracy terytorialnej TRITIA z ograniczoną odpowiedzialnością
Ul. Zamkowa 3A
43-400 Cieszyn

Do przesłanej oferty prosimy dołączyć oświadczenie:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb rekrutacyjnych WSB w Gdańsku, zgodnie z Ustawą a dnia 29.08.1997r. O ochronie danych osobowych (Dz. U. nr 133, poz. 883).

Uprzejmie informujemy, iż skontaktujemy się jedynie z wybranymi kandydatami.

Więcej informacji: apalka.tritia@gmail.com

Ogłoszenia promowane

ox_magazynier-caneapl-sp-z-oo

MAGAZYNIER - Canea.pl Sp. z o.o.

Ogrodzona
05-04-2024   11:11
ox_spawacz

Spawacz

Goleszów
18-04-2024   13:30
brak zdjęcia

Praca Usługi Ogrodnicze

Zamarski
15-04-2024   13:52
ox_specjalista-ds-sprzedazy

Specjalista ds. Sprzedaży

Chybie
17-04-2024   09:46