Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Lista obserwowanych ogłoszeń dostępna jest tylko dla osób zalogowanych.
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Wróć

Polerowanie korekt lakieru zabezpieczenie powłoka ceramiczna

Cieszyn
Zarchiwizowane: 2018-02-16 11:00
Ogłoszenie użytkownika
Ogłoszenia tego użytkownika
Wyświetleń: 143

Opis

Ponizej jest film ktory przedstawia moja wykonana usluge.

Posiadam pernametne powloki ceramiczne oraz kwarcowe!

powłoka ceramiczna na 12miesiecy

powłoka ceramiczna na 3 lata zabezpieczone zostaja wszystkie szyby oraz felgi

powłoka ceramiczna na 5 lat zabezpieczone zostaja wszystkie szyby oraz felgi


ZABEZPIECZAM ROWNIEZ MOTORY!!!

Facebook-Profesjonalne Polerowanie Lakieru


Serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszych usług aplikacji powłok ceramicznych.


Oferujemy aplikację zaawansowanych powłok ceramicznych do zabezpieczenia lakieru. Jest to najlepsze rozwiązanie zarówno dla aut nowych jak i używanych.

Zabezpieczanie na okres od 2 do 3 lat!

Najwyższa jakość w przystępnych cenach.

- Efekt szklistego lakieru.

Ponizej przedstawiam film korekta+zabezpieczenie powłoka ceramiczna.


- Przywraca intensywność barwy lakieru.


- Długotrwała ochrona karoserii przed szkodliwym działaniem czynników atmosferycznych i korozja.

- Hydrofobowa powłoka utrudnia osadzanie się zanieczyszczeń i soli drogowej oraz powstawanie plam po owadach.

- Mycie karoserii staje się dziecinnie proste

- Lakier nie wymaga woskowania i nabłyszczania.

- Długotrwały efekt \'\'perlenia\'\' - woda z łatwością spływa z karoserii nie pozostawiając plam.

- Zmniejszone ryzyko powstawania zarysowań

- Znacznie mniejsze brudzenie karoserii samochodu.

- Trwałość około 3 lat.

ZAPRASZAM
Dwie opcje polerowania!!
1-odświeżenie lakieru,polerowanie jednoetapowe+nałożenie twardego wosku naturalnego lub syntetycznego(sealant)usunięcie mikrorys.

2-pełna korekta lakieru-polerowanie trzyetapowe usunięcie rys,zmatowień,nałożenie twardego wosku naturalnego lub syntetycznego.Efekt lustrzanego odbicia,mokrego lakieru,prawdziwa głębia koloru,niesamowita hydrofobowość!!!polecam.Trwałość wosku 4-6 mieś.
Wykonuje usługi na najwyższym poziomie.
Cenie jakość usług oraz zadowolenie klienta.
wykonuje
-usunięcie zarysowań
-usunięcie zmatowień,wyblaknięć
-usunięcie hologramów
-przywrócenie stanu fabrycznego lakieru!
Zabezpieczenie lakieru powłokami ceramicznymi oraz woskami renomowanych firm
Renowację kloszy reflektorów!
zabezpieczenia:
-syntetyczne
-ceramiczne
Zabezpieczenia ceramiczne;
-lakieru

OCHRONA LAKIERU

Niestety coraz bardziej zaostrzone normy ekologiczne sprawiają, że dzisiejsze lakiery samochodowe są znacznie mniej trwałe, dlatego tak istotna jest ich dodatkowa ochrona. Jak rodzaj zabezpieczenia wybrać, aby skutecznie chronił lakier, na to pytanie postaramy się możliwie wyczerpująco odpowiedzieć. Najbardziej znaną metodą są klasyczne woski, nie rozwiązują one jednak problemu. Nawet najdroższe nie zapewniają powierzchni lakierniczej praktycznie żadnej ochrony, a jedynie krótkotrwały efekt optyczny. Wprowadzone na przełomie obecnej dekady jednowarstwowe zabezpieczenia kwarcowe chroniły lakier znacznie lepiej, ale ich grubość nieprzekraczająca 1?m nie tworzyła skutecznej bariery ochronnej w dłuższym okresie czasu. Prawdziwy przełom nastąpił, gdy na rynku motoryzacyjnym pojawiły się wielowarstwowe powłoki ceramiczne. Bazują one na systemie molekularnym 3D, który pozwala osiągnąć grubość dochodzącą do 5?m i imponującą twardość 9H w skali Mohsa. Najważniejszą ich cechą jest fakt, iż są one powłokami permanentnymi na stałe wiążącymi się z powierzchnią lakieru utwardzając go i zwiększając odporność na niekorzystne czynniki atmosferyczne.

POWŁOKI CERAMICZNE

Gdy się pojawiły bez wątpienia stanowiły rewolucyjny przełom na rynku tzw. auto detailingu. Tworzą one molekularna strukturę 3D, co w praktyce oznacza, że każda położona warstwa powłoki nadbudowuje poprzednią.W przeciwieństwie do innych zabezpieczeń powłoka ta jest permanentna, czyli na stałe wiąże się z powierzchnią lakieru, a jej usunięcie możliwe jest jedynie w sposób mechaniczny (przy użyciu maszyny polerskiej). Nazwa 9H odzwierciedla twardość w skali Mohsa, czyniąc ją najbardziej wytrzymałą i trwałą ochroną lakieru oferowaną obecnie na rynku.

POWŁOKI KWARCOWE

Dla osób, które nie szukają bardziej ekonomicznego rozwiązania proponujemy powłokę kwarcową. Jest to jednowarstwowy kompozyt, który nadaje powierzchni lakierniczej głęboki połysk i chroni przed działaniem szkodliwych czynników atmosferycznych od 12 do 24 miesięcy. Dodatkową zaletą jest zmniejszony przywieranie brudu i ułatwiona pielęgnacja.

WOSKI

Woski naturalne w przeszłości stanowiły jedyny preparat do bieżącej pielęgnacji powierzchni lakierniczej i dlatego do dziś, w przekonaniu wielu kierowców, woskowanie lakieru to podstawa dbałości o swój pojazd. Głównym składnikiem wosków naturalnych jest carnauba, pozyskiwana z liści kopernicji, palmy rosnącej w Brazylii. Niestety posiadają one głównie właściwości nabłyszczające, chroniąc lakier w bardzo znikomym stopniu. Każde mycie osłabia powłokę i dotyczy to nawet najdroższych preparatów.
Woski syntetyczne powstają głownie na bazie polimerów i położone na odpowiednio przygotowaną powierzchnię, dają dobry efekt wizualny, nadając jej gładkości, co w praktyce zmniejsza przyleganie brudu. Dobrej jakości preparaty potrafią chronić jego powierzchnię lakierniczą do kilku tygodni, długość tego okresu zależy od warunków atmosferycznych i sposobu pielęgnacji pojazdu. Jest to dobre rozwiązanie dla osób szukających stosunkowo dobrej jakości za rozsądną cenę.

Zabezpieczam samochody ktore sa oklejone folia lub sa matowe!
Przygotowuje samochody do sprzedazy!

ZABEZPIECZ LAKIER SWOJEGO SAMOCHODU NA ZIME!!!

AKCJA KLOSZE REFLEKTOROW!!!!
Polerowanie lamp oraz ich zabezpieczenie.

zapraszam
Wróć

Ogłoszenia promowane