poszukujemy pracownika do DZIAŁU HANDLOWEGO

Chybie
Ogłoszenie użytkownika
Beata Godek
Ogłoszenia tego użytkownika
Wyświetleń: 367

Firma GODKOWIE zajmująca się handlem, usługami projektowymi i montażowymi, poszukuje kandydata na stanowisko do DZIAŁU HANDLOWEGO

Główne zadania:
- kompleksowa obsługa klienta;
- organizacja transportu;
- utrzymywanie dobrych relacji handlowych z klientami;

Wymagania:
- wykształcenie minimum średnie ;
- język angielski lub niemiecki na poziomie komunikatywnym;
- łatwość nawiązywania relacji interpersonalnych;

Oferujemy:
- pracę w młodym, dynamicznym zespole;
- możliwość rozwoju zawodowego i osobistego;
- praca od poniedziałku do piątku w stałych godzinach pracy;

Oferty zawierające CV i list motywacyjny prosimy o przesłanie do 31 października 2017 na adres e-mail:b.godek@godkowie.pl

w tytule maila proszę o wpisanie: \"pracownik do DZIAŁU HANDLOWEGO\"
Dziękujemy za zainteresowanie ofertą, uprzejmie informujemy,
że skontaktujemy się jedynie z wybranymi kandydatami.

Prosimy o dopisanie w treści aplikacji następującej klauzuli: \"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, ze zm.)\"