Praca przedstwiciel handlowy

Cieszyn
Ogłoszenie użytkownika
Bimeb
Ogłoszenia tego użytkownika
Wyświetleń: 574

Opis

Opis stanowiska:

Osiąganie założonych celów sprzedażowych i jakościowych
Pozyskiwanie i kompleksowa obsługa Klientów - przygotowywanie ofert/prezentacji
Budowanie i utrzymywanie pozytywnych relacji z Klientami firmy
Negocjacje kontraktów z klientami
Inicjowanie działań zmierzających do maksymalizacji wyników sprzedaży
Aktywny wkład w tworzenie pozytywnego wizerunku firmy na rynku
Budowanie świadomości nowoczesnej marki

Oferujemy:

Samodzielną i pełną wyzwań pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie
Stałe zatrudnienie w nowocześnie zarządzanej firmie (umowa o pracę)
Motywacyjny system wynagradzania
Profesjonalne szkolenia
Niezbędne narzędzia pracy
Pracę w miłej atmosferze

Od kandydatów oczekujemy:

Mile widziane doświadczenie w pracy na stanowisku przedstawiciela handlowego
Mile widziane doświadczenie w branży meblowej
Wysokich umiejętności negocjacyjnych
Efektywności w nawiązywaniu i rozwijaniu kontaktów interpersonalnych
Przedsiębiorczości, inicjatywy i samodzielności
Nastawienia na osiąganie celów i etycznego podejścia do biznesu
Ważnego i nieobciążonego prawa jazdy kat. B
Wykształcenia min. średniego
Samodzielności, otwartości oraz dyspozycyjności (praca w terenie)