Pracownik administracyjno-biurowy

Cieszyn
Ogłoszenie użytkownika
mazzivo
Ogłoszenia tego użytkownika
Wyświetleń: 1747

Opis

Do siedziby naszej firmy poszukujemy osób na stanowisko:

Zakres obowiązków:
- organizacja sprawnej pracy sekretariatu i biura
- koordynowanie prawidłowego obiegu dokumentów oraz przepływu informacji służbowych
- rejestracja korespondencji przychodzącej i wychodzącej
- profesjonalne reprezentowanie biura i dbanie o dobry wizerunek firmy

Wymagania wobec kandydatów:
- minimum 2-letnie doświadczenie na podobnym stanowisku
- wiedza z zakresu księgowości i rachunkowości
- dobra organizacja pracy, zaangażowanie i dokładność
- umiejętność pracy pod presją czasu, energiczność
- mile widziana znajomość języka niemieckiego

Naszym kandydatom oferujemy:
- interesującą pracę dającą satysfakcję z osiągniętych celów
- ciągły rozwój i doświadczenie zawodowe
- miłą atmosferę pracy w młodym, ambitnym zespole
- stabilne miejsce pracy

Osoby zainteresowane ofertą prosimy o przesłanie CV na adres: info@mazzivo.pl