Jesteś nowy na OX.PL?
archiwum ogłoszeń
Lista obserwowanych ogłoszeń dostępna jest tylko dla osób zalogowanych.

Pracownik marketu - 160 h miesięcznie PRACA OD ZARAZ!

Ustroń
Zarchiwizowane: 2017-12-21 12:11
Ogłoszenie użytkownika
Work Profit Profit
Ogłoszenia tego użytkownika
Wyświetleń: 431

Opis

APT Work&Profit Sp. z o.o. (Nr cert. 396)

Oferujemy pracę na stanowisku:
Pracownik pomocniczy na markecie

Zadania:

Wykładanie towaru zgodnie z obowiązującymi normami i zasadami
Obsługa kasy i klienta

Wymagania:

? Ukończone 18lat
? Książeczka sanitarno-epidemiologiczna

Zapewniamy:

? Zatrudnienie w oparciu o umowę cywilnoprawną - praca tymczasowa
?Elastyczne godziny pracy
160 h w miesiącu

PRACUJ RAZEM Z NAMI I ZDOBYWAJ DOŚWIADCZENIE!
Kontakt: 695 647 618

Do przesyłanej oferty prosimy dołączyć oświadczenie:

\"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb rekrutacji, zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie danych Osobowych (Dz.U.Nr. 133 poz.883)

Ogłoszenia promowane