Pracownik produkcji - system 3-zmianowy PRACA OD ZARAZ!

Skoczów
Ogłoszenia tego użytkownika
Wyświetleń: 587

Opis

Zakres obowiązków:
Zapewnienie ciągłości produkcji pod względem jakościowym i ilościowym zgodnie z planem produkcji
Wytwarzanie produktów zgodnych z instrukcją kontroli i instrukcją stanowiskową
Właściwą i terminową realizację wyznaczonych zadań

Wymagania:
Umiejętności manualne - głównie montaż elementów plastikowych
Sumienność i dokładność
Precyzja
Dobra organizacja pracy własnej
Umiejętność pracy w grupie
Komunikatywność

Oferujemy:
- Darmowy transport w obie strony na trasach:
Zebrzydowice-Hażlach-Cieszyn-Bażanowice oraz
Strumień-Chybie-Drogomyśl-Ochaby-Skoczów-Ustroń-Golesz ów-Bażanowice.
- Brak warunków szkodliwych.
- Darmowe śniadanie lub dwudaniowy obiad za 5 zł.
- Dobrą atmosferę pracy, brak wyśrubowanych norm.
- Pracę od poniedziałku do piątku, w systemie 3- zmianowym, w pełnym wymiarze godzin, na podstawie umowy o pracę tymczasową.
- Możliwość rozpoczęcia pracy od zaraz.

Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie CV na adres mailowy: hr.pl@dkhwasung.com

Ogłoszenia promowane

brak zdjęcia

Praca Usługi Ogrodnicze

Zamarski
15-04-2024   13:52
ox_ksiegowa-ksiegowy

Specjalistka w dziale księgowo-finansowym

Skoczów>Harbutowice
12-04-2024   09:17
ox_magazynier-caneapl-sp-z-oo

MAGAZYNIER - Canea.pl Sp. z o.o.

Ogrodzona
05-04-2024   11:11
ox_specjalista-ds-sprzedazy

Specjalista ds. Sprzedaży

Chybie
17-04-2024   09:46